Jak na čištění počítače poradí web ČistéPC.cz

Nejen návod jak vyčistit počítač, ale i jaký antivirový program vybrat a jak může vypadat vnitřek pc po několika letech. A nechybí ani postup jak přeinstalovat notebook.

Tento web je také jeden z mnoha, které jsem vytvořil a mám ve svém portfoliu. Původně jsem jej měl jen jako několika-stránkový, kde bylo pár tipů na programy, které by v žádném počítači neměly chybět, například výborný pomocník Ccleaner, Defraggler a Microsoft Security Essentials, k nimž jsem udělal foto-návody a také fotil počítače, které jsem čistil a opravdu stály za to je ukázat na webu.

Později jsem vytvořil na webu Čisté PC blog, kde se snažím psát články, návody, nebo přidávat zajímavé fotky pc nebo notebooků, které mi prošly rukama a vyčistil jsem je jak zvenčí, tak i zevnitř a díky programům, které na webu popisuji, i zrychlil.

Články sice nejsou nové každý týden, ale o to víc se snažím, aby byly zajímavé. Rozhodně jeden z nejčtenějších je úplně první na blogu o tom, jak vypadá počítač člověka, který u něj denně kouří. Opravdu odstrašující, sám se divím, jak ty ventilátory ještě mohly fungovat.

kuřákovo pc

Doporučení při výběru kvalitní herní počítačové skříně také na webu najdete, můj favorit je značka Fractal.

Jak vyčistit webové prohlížeče také popisuji, stejně tak i najdete na stánkách informace a recenze o kvalitních antivirových programech, takže kdo máte pc či notebook pomalý, nemusíte jej prodávat a kupovat nový, ale stačí se podívat na web CistePC.cz a vybrat z některých programů, který Vám pc či notebook nejen vyčistí, ale i zrychlí.