Profi CZ: Vymáhání pohledávek od dlužníků jde i snadno a rychle

Půjčili jste někomu peníze a teď je z něj nemůžete dostat zpět? Pak nejste jediní. Problém s dlužníky, kteří se nemají k zaplacení svých závazků, má poměrně velké procento věřitelů. Vymoci dlužnou částku není nich jednoduchého. Nemusíte se ale vždy hned obracet na soud. Svěřte svůj problém do rukou společnosti Profi CZ.

Díky spolupráci s Profi CZ zvýšíte šance na úspěšné vymožení pohledávky

Profi CZ je společností, která se specializuje na vymáhání pohledávek svých klientů. V zásadě jde o to, že vaším jménem bude od dlužníka vymáhat peníze všemi dostupnými a legálními prostředky. Důraz klade hlavně na osobní komunikaci. Ze zkušeností totiž ví, že telefonický či emailový kontakt většinu dlužníků nepřiměje své závazky splatit.

Firmě platíte pouze tehdy, když je dluh skutečně zaplacený

Za spolupráci s firmou zaplatíte jen zlomek sumy, kterou od dlužníka vymáháte. A to ještě pouze v případě, že bude vymožení pohledávky úspěšné. Pokud tedy ani Profi CZ neuspěje, nemusíte firmě platit ani korunu. Ráda vám pak pomůže sestavit další plán, kterým bude nejspíše nutnost obrátit se na soud a částku od dlužníka vymoci například přes exekuci. To je ale krajní případ. Profi CZ má totiž při vymáhání pohledávek vysoké procento úspěšnosti. Firma pomohla již desítkám fyzických i právnických osob, kterým někdo dlužil.

dolary

Na společnost se můžete obrátit nejen v případě, že vám někdo nesplatil klasickou půjčku. Vymáhá rovněž třeba i pohledávky z nezaplacených faktur, případně peníze, které jste dlužníkovi půjčili na směnku.

Dostat zpět peníze od dlužníka tedy nemusí být tak složité, jak se vám možná doposud zdálo. Stačí kontaktovat profesionály na vymáhání pohledávek – společnost Profi CZ. Během pár dní či týdnů může být problém vyřešený a budete mít po starostech.