Příjemné ubytování v Ústí nad Labem v Pensionu Duel

Ať už do Ústí nad Labem míříte za prací, zábavou nebo poznáním. Vždy se vyplatí strávit v něm více než jeden den. Tohle město totiž nabízí mnohem víc, než jen v médiích propírané problémy. Právě v Ústí nad Labem a jeho okolí se impozantně snoubí divoká příroda, říční živel a industriální odkaz 20. století. Je to město, které jinde v Česku nenajdete.
Pokud se již rozhodnete pro cestu do Ústí nad Labem, máte mnoho variant ubytování. Je zde několik hotelů, které mají samozřejmě i odpovídající cenu. Dále zde jsou penziony, ubytovny i vysokoškolské koleje. Ve všech těchto kategoriích se pohybuje různá kvalita s více či méně odpovídající cenou. Jako všude hraje důležitou roly lokalita a v Ústí nad Labem dvojnásob.

To pravé, levné ubytování v Ústí nad Labem nabízí Pension Duel

Podělím se s vámi o můj příběh. V Ústí jsem studovala a to město jsem si zamilovala, má prostě své kouzlo. A jelikož se tam více než ráda vracím, často si hledám ubytování, pokud možno v centru v příjemném prostředí, často volím pensiony a cena je pro mne důležitým faktorem.

pension_duel

Měla jsem před státnicemi, přijela jsem den předem a vyrazila na ubytování, které bylo za dobrou cenu, blízko k vlaku a samozřejmě na univerzitu. Mojí volbou byl Pension Duel. Cesta vlakem byla náročná a já se nemohla dočkat, až dorazím na pokoj. Navíc mi ujel trolejbus, musela jsem pěšky. Ale nakonec mi ta 20 minutová procházka jen prospěla, MDH by mi to trvalo asi osm minut.

Byla již tma, blížila se bouřka a já dorazila na místo, na Moskevskou ulici 1507/30. Je to dům v klasické uliční zástavbě, která pamatuje rozkvět města, historická budova si, ale prošla zaslouženou a citlivou rekonstrukcí. Naproti je park, a kdybych vyrazila autem, tak tam je i hlídané parkoviště.

Před bouřkou mě zachránila velmi milá paní recepční, která bez zbytečných okolků, provedla vše důležité. Předala klíče, popřála dobrou noc a hodně štěstí.

S neskrývanou radostí jsem vyrazila do pokoje, lde jsem byla velmi mile překvapena, krásným, zrekonstruovaným pokojem s koupelnou.

Podívejte se na fotogalerii, jak vypadá interiér i okolí pensionu Duel.

Pokoj byl čistý a tichý, s výhledem do vnitrobloku. V noci jsem spala, jako neviňátko. Ráno jsem si osvěžila tělo i mysl, příjemnou horkou sprchou. Zdvořile jsem musela odmítnout snídani, jen za 70 Kč. Ale měla jsem jiné starosti. Státnice dopadly velmi dobře a já ten den ukončila svá vysokoškolská studia. Snad mohu i tvrdit, že díky příjemnému prostředí, ve kterém jsem mohla strávit noc. A troufnu si tvrdit, že to nebyla moje poslední návštěva v pensionu Duel. Ráda se tam vrátím!

Kontakty

Pensionduel.cz

Facebook.com/pensionduel

Twitter.com/pensionduel