Plná Peněženka je oblíbený cashback portál, který vám pomůže ušetřit peníze z nákupů

Plná Peněženka je velice povedený cashback s možností získat zpět část peněz z vašich uskutečněných nákupů na internetu.

Jednoduché a zákaznicky přívětivé prostředí vám zabere jen minimum času. V seznamu si najdete obchod, do kterého vstoupíte přes tlačítko Přejít do obchodu a provedete nákup běžným způsobem.

Jakmile obchodník váš nákup přes PlnaPenezenka.cz potvrdí, připíší se vám peníze na uživatelský účet.

Dále zde najdete řadu dalších možností, jak svou odměnu ještě více navýšit formou bonusu za první nákupy nebo za doporučení Plné Peněženky jinému uživateli, sdílet můžete přes sociální sítě nebo přes e-mail.

Samozřejmostí je sekce akce a kupóny se širokou škálou obchodů, které se aktivně zapojují do spolupráce s portálem.

Věnujte chvilku času prostudování věrnostního programu, kde máte možnost získat další cenová zvýhodnění.

Portál navíc aktivně reaguje na aktuální potřeby zákazníků, například prosincovým překvapením v punčochách z Vánočního kalendáře nebo Mikulášskou nadílkou v podobě možnosti získat peníze navíc za doporučení. Portál Plná Peněženka tak představuje velice aktivní cashback.

Jak funguje Plná Peněženka

Aktuální seznam obchodů není třeba hlídat před každým nákupem, stačí si nainstalovat Lištičku do prohlížeče. Lištička vše ohlídá a upozorní vás na možnost cashbacku ve chvíli, kdy navštívíte spolupracující webovou stránku.

Požádat o výplatu vaší odměny z nákupů přes Plnapenezenka.cz můžete již od 1 Kč.

V sekci často kladené otázky najdete vše perfektně a detailně vysvětlené. Pokud máte přesto nějaké nejasnosti, tak se nemusíte proklikávat složitě přes předpřipravené odpovědi, ale ihned máte k dispozici formulář, kde můžete zanechat svůj vzkaz.

Poměr času věnovaný portálu a výsledná úspora se opravdu vyplatí. Proto vřele doporučuji uskutečnit registraci co nejdříve, abyste si mohli začít užívat své ušetřené peníze.

REGISTRUJTE SE NA PLNÁPENĚŽENKA.CZ