Prodat nemovitost výhodně můžete i s exekucí na krku

Život přináší věci dobré i zlé a pár chybných rozhodnutí vás může přivést do komplikované situace. Pokud potřebujete peníze, máte nemovitost, ale nevíte si s jejím prodejem rady třeba kvůli exekuci, nedobrovolné dražbě nebo jiné zástavě, podívejte se na webové stránky firmy Výkup nemovitostí, kde specialisté zajistí prodej po celé České republice a peníze dostanete rychle na svůj účet.

Zatímco při dražbě kvůli exekuci je výtěžek z prodeje maximálně 75 % odhadní ceny, tímto způsobem můžete prodat nemovitost za cenu, která vás uspokojí a bude mnohem rychlejší, než kdybyste se o prodej snažili svépomocí. Lze tak prodat byt, dům, pozemek, chatu či chalupu. Další službou je analýza nemovitosti s oceněním zdarma a veškeré související právní kroky, včetně zastupování v jednání s příslušnými úřady.

výkup nemovitostí

Lze prodat byty v osobním či družstevním vlastnictví, byty před privatizací, byty s nájemníkem se smlouvou na dobu určitou i neurčitou, včetně bytů zatížených hypotékou či jinou zástavou, věcnými právy či břemeny.  Nerozhoduje stav bytu, vykoupit lze i byty i zcela vybydlené nebo před rekonstrukcí. Obdobně lze prodat rodinné i nájemní domy a také komerční objekty, jako například kanceláře, sklady, obchody, průmyslové objekty či hotely.

Pokud chcete vědět víc, zavolejte na číslo 720 620 320 nebo prostřednictvím webu zašlete své kontaktní údaje a pracovníci Výkupu nemovitostí se vám ozvou zpět.

Na webu naleznete i aktuality ze světa nemovitostí a financí v podobě praktické poradny.

Chcete-li si ověřit, zda na vaší nemovitosti nevázne nějaká exekuce či jiná zástava, podívejte se online na katastr nemovitostí. Pokud chcete zjistit, za jaké ceny se draží nemovitosti v exekučním řízení, navštivte stránku některého z exekutorských úřadů – jejich kompletní seznam naleznete zde.

Další rady a doporučení najdete například na těchto webech:

www.penize.cz

www.mesec.cz

www.finance.cz