Na webu Autovýlet.cz najdete víc než výlety autem

Protože velmi rád cestuji, v roce 2012 jsem založil tento cestovatelský portál. Z původního záměru psát jen články o výletech po České republice nakonec vznikl magazín, kde si nejen český turista najde to své.

V začátcích webu jsem psal hlavně o tom, kam na výlet v České republice, ale posléze jsem začal spolupracovat i s dalšími autory a tak bylo možné stránky rozšířit o cestopisy z Francie, Velké Británie, Číny, Thajska nebo Ameriky.

Po dvou letech existence webu jsem dal stránkám nový design, aby se web dal lépe prohlížet nejen na počítači, ale i na chytrých mobilních telefonech a tabletech, protože někteří z Vás se na web už z počítače skoro nedívají a stačí jim výše zmiňovaný tablet či mobil.

Samozřejmě je nutné stále čtenáře překvapovat novinkami, aby na stránky chodili rádi i nadále, takže jsem začal přidávat i recenze pensionů v ČR a hotelů u moře, abyste si mohli přečíst osobní zkušenosti a věděli, kam na dovolenou v létě, ale třeba i mimo sezonu.

Dříve, když internet byl doménou pouze stolních počítačů, jsme byli rádi pouze za fotky. Dnes jsou standardem videa, takže ani nová sekce VIDEO na našich stránkách nechybí.

A to nejlepší nakonec, plánujete dovolenou a ještě nejste rozhodnuti? Nejnovější kategorií webu Autovýlet jsou LAST MINUTE zájezdy a dovolené, kde najdete ty nejlepší hotely podle hodnocení lidí, kteří zde opravdu byli, takže se nemusíte bát, že byste přijeli někam, kde by se vám nelíbilo.

Řecko Kos