Chcete komfortně bydlet v Praze a zároveň chytře investovat?

Láká vás bydlení v hlavním městě? Přemýšlíte o stěhování do Prahy nebo už v Praze bydlíte, ale chtěli byste si najít nové bydlení, které vám bude více vyhovovat? Ať už máte důvod jakýkoliv, právě nyní je pro nákup nemovitosti v hlavním městě ideální doba. V Praze je totiž v současnosti největší nabídka bydlení v historii. Jestliže chcete investovat do bydlení opravdu chytře, vyplatí se hledat to pravé místo.

Důležitá je lokalita

Pro nové bydlení v Praze je velmi důležitý především výběr správné lokality. Obecně platí, že čím blíže jsou nemovitosti centru města, tím vyšší je jejich cena. Lokality blíže centru Prahy mají ale velký potenciál a nákup nemovitostí blíže centru je považován za rozumnou investici. Dá se totiž předpokládat, že v blízkosti centra cena nemovitostí stále poroste. Pokud chcete investovat opravdu rozumně, zaměřte se také na nové byty v Praze, nikoliv na byty ve starších domech, u kterých nikdy nebudete mít jistotu, v jakém jsou skutečně technickém stavu.

zalozeno.cz_navackove_cz_01

I v srdci Prahy se dá najít klidné bydlení

Obecně také platí, že čím blíže jste k centru Prahy, tím méně je lokality klidná. Ne každý má rád ruch velkoměsta, především pak rodiny s dětmi vyhledávají spíše klidné bydlení. V okrajových částech Prahy ale bývá problém s dopravní dostupností do centra a s občanskou vybaveností dané lokality. Pokud ale budete dobře hledat, dokážete najít i rezidenční projekty téměř v srdci Prahy, které jsou obklopené zelení a kladou maximální důraz na komfort, klid a soukromí. A přitom se může stále jednat o levné byty Praha.

zalozeno.cz_navackove_cz_02

Našli jsme na Praze 3

Konkrétní příklad rezidenčního projektu, který splňuje všechny zmíněné parametry, jsme našli na Praze 3, konkrétně v části Žižkov v blízkosti ulice Olgy Havlové. Bydlení na Praze 3 je prakticky v samém srdci Prahy. Právě zde se nachází rezidenční projekt Na Vackově, navazující na úspěšný projekt Alfarezidence, který vznikal v letech 2006-2011. Rezidenční projekt má celkem 5 samostatných budov, ve kterých je 331 bytů. Budovy i řešení interiéru jsou podle nejnovějších architektonických trendů. V blízkosti bydlení je velké množství zelených ploch. Celá lokalita je snadno dostupná do centra, ale jedná se o klidné bydlení v soukromí. Více informací o Praze 3 najdete ZDE.