Reklamní předměty s potiskem od Propaq s.r.o.

Možná jste si již mnohokrát říkali, že reklamní předměty s potiskem jsou dobrý nápad. Ano to jste měli rozhodně pravdu a my pro vás teď máme skvělou zprávu. Na webu Propaq.cz si můžete vybírat až z nepřeberného množství různých reklamních předmětů. Nejsou to jen klasické propisky nebo kšiltovky, je toho totiž mnohem víc. Ptáte se, co je ještě v nabídce? Pak čtěte dál a dozvíte se to.

Vše na dosah ruky

Jestliže jste se rozhodli pro reklamní, dárkové, propagační předměty či kancelářské potřeby s potiskem, je pro vás zde společnost Propaq.cz a navíc se vše odehrává na Praze 10, takže kousek od samého centra hlavního města. Pobočka firmy je na dosah ruky, jak z centra, tak i z různých měst, která jsou přilehlá ku Praze.

propaq reference

Rozmanitý výběr reklamních i dárkových předmětů

Reklamní a dárkové předměty, které si můžete nechat potisknout, naleznete na webových stránkách Propaq.cz, kde si vybere opravdu každý. Samozřejmostí jsou ty klasické jako například propisky, diáře, hrnečky nebo například flash disky. Dále jsou ale v nabídce i zajímavější předměty. Co do nabídky reklamních předmětů vaší firmy zařadit například krásný deštník i pláštěnku? Pro firmy, které mají blízko ke sportovním aktivitám, doporučujeme zavítat do nabídky sportovních reklamních předmětů. Zde naleznete například tolik oblíbené frisbee nebo nafukovací míč k vodě. Zajímavostí v této kategorii jsou ale třeba golfové pomůcky jako například míček, ručník nebo tričko. Naopak pro majitelky kosmetických či módních firem doporučujeme nechat si udělat potisk například na stylové kapesní zrcátko, hřebínek nebo balzám na rty. A ve chvíli kdy nastane vánoční shon, můžete své zákazníky potěšit reklamními předměty s vánoční tématikou. Zkuste například magnetky na lednici ve tvaru stromečku nebo různé dárkové tašky a klíčenky. S takovými dárečky rozhodně zabodujete a jméno vaší společnosti bude zářit všude.

propaq nabízí

Kontaktní údaje

PROPAQ s. r. o.

Kontaktní adresa:
Štěrboholská 1434/102a
Areál GTL
102 00, Praha 10

Tel.: +420 272 652 684

Mobil 1: +420 775 750 063

Mobil 2: +420 775 750 064

E-mail: info@propaq.cz

Web: www.Propaq.cz

banner propaq vánoční