Prádelna Verona Karlovy Vary

Praní a žehlení je činnost, kterou většina žen nemá v lásce. Přeci jen zabere spoustu času, který by se dal využít mnohem lépe. Napadlo vás někdy vyzkoušet služby Prádelny Verona? Praní a žehlení je totiž naše hobby, které odvádíme víc než zodpovědně a Vám ušetříme spoustu času.

Praní, ruční žehlení i mandlování můžete přenechat odborníkům, kteří se touto činností zabývají. Prádelna Verona v Karlových Varech nabízí své služby a sází na letité zkušenosti i spokojenost zákazníků. Ceny praní a žehlení jsou navíc vskutku příznivé a doprava do 20 km je zdarma. Veškeré služby jsou přizpůsobeny požadavkům konkrétních zákazníků, proto nás navštěvují i náročnější klienti.

Majitelé prádelny dbají na kvalitu služeb, proto využívají špičkové moderní techniky s použitím účinných ekologických pracích prostředků. Nemusíte se tedy bát přinést si i jemné spodní prádlo, košile, halenky či svetry. Do prádelny ale samozřejmě můžete vzít i ručníky, prostěradla, kalhoty, sukně, deky a polštáře. Prakticky vše, co potřebujete vyprat.

primapradelna_banner

Ložní prádlo pro hotelové komplexy

Tím služby Prádelny Verona zdaleka nekončí. Vlastníte hotel a potřebujete nakoupit více ložního prádla? Váš problém raz dva vyřešíme. Nabízíme totiž i zapůjčení kvalitního hotelového prádla, jako například povlaků na deky a polštáře. Vyhnete se tak zbytečné investici do nového textilu a my vám za to nabídneme zvýhodněné ceny praní a žehlení. Ostatně klidné a příjemné spaní je pro hosty velmi důležitým faktorem, proč se na konkrétní místo znovu vrátit, proto nezapomínejte dbát na spokojenost vašich zákazníků, my vám s tímto úkolem rádi pomůžeme.

Naše prádelna zajišťuje svoz prádla vlastní dopravou a naše služby poskytujeme pro celý karlovarský kraj ve všední dny od 8:00 do 16:00 hod. Standardní dodací lhůty jsou do pěti dní, avšak jsme schopní vám vyprané a vyžehlené prádlo přivést i do 24 hodin.

Budeme se těšit na vaši návštěvu. Využijte informačního formuláře na našich stránkách a napište nám nezávazně svojí poptávku. Rádi vám služby na míru naceníme.

Prádelna Verona
T.G.Masaryka 805/9
36001 Karlovy Vary

E-mail: pradelna@matia.info
Telefon: +420 732 632 154