Rozhovory a videa o podnikání

Nemusíte být podnikatel či podnikatelka, ale přesto vás mohou zajímat rozhovory nebo videa se zajímavými osobnostmi nejen v České republice. V tomto článku najdete ty nejzajímavější zdroje, kde tyto informace najít.

Na volné noze

Protože jsem také na volné noze, nejvíce mě baví tento stejnojmenný web. Není to jen tím, že Robert Vlach byl první v ČR, kdo podobný magazín o „volnonožcích“ Navolnenoze.cz založil, ale líbí se mi celkový koncept tohoto portálu.

Najdete zde nejen katalog nezávislých profesionálů, ale i rozhovory a video blogy.

Mladý podnikatel

Internetový magazín mladší než první jmenovaný, ale to neznamená, že by byl méně kvalitní. Jirka Rostecký dělá tento portál opravdu dobře, články zde jsou zajímavé pro každého a videa také, takže kdo nerad čte, může se podívat na video-rozhovor. Zde mě vadí jedna věc, a tou je to, že si video nemohu pusti na Youtube, ale pouze online na webu, ale asi chápu důvody 😉

Zde najdete rozhovory na Mladypodnikatel.cz a také nechybí odkaz ani na videa.

DVTV

Rozhovory nejen o podnikání asi zná každý, Daniela Drtinová a Martin Veselovský, dříve moderátoři v televizi, pomohli k rozjezdu internetového projektu DVTV.cz, který do té doby neměl v ČR obdoby a povedlo se.

Cesty k úspěchu

Pravidelně sleduji nejen v televizi, ale hlavně na internetu pořad o úspěšných podnikatelích a podnikatelkách v ČR  doporučuji i vám.

V říjnu měla premiéru již 10.řada tohoto úspěšného magazínu, pokud stále ještě neznáte, podívejte se sami na webu Cesty k úspěchu.

Další zdroje, které si nenechte ujít:

http://www.tyinternety.cz/rubrika/startupy/

http://www.ceske-socialni-podnikani.cz/cz/video

http://objevit.cz/rozhovory/podnikatele

http://www.jsmepodnikani.cz/videa

 

Víte o dalším webu, který by zde neměl chybět? Podělte se s ostatními čtenáři v komentářích pod článkem.