Diamant Expo je specialista v oboru výstavnictví

Diamant Expo spol. s. r. o. je v odvětví výstavnictví již vpravdě zkušeným matadorem. Tato společnost vznikla v roce 1996. Nicméně její tradice je ještě o něco delší. Sahá až do roku 1994. Tehdy ale působila na trhu společnost Spilka RDM a Diamant Expo se stala jejím nástupcem.

Pořadatel výstav a veletrhů

Portfolio společnosti je pestré a dokazuje, že svou činnost dělá s patřičným nasazením. Začali bychom zmínkou o výstavě Dům a zahrada. Firma ji pořádá dokonce ve dvou městech. Samozřejmě nikoli současně, aby všichni zájemci nezůstali v žádném případě ochuzeni. Louny i Liberec tak opět mají možnost zažít hojný zájem účastníků i návštěvníků výstav.

Pro fanoušky všeho, co se týče bydlení, v Liberci firma pořádá výstavu Dům a bydlení.

Tato akce je zároveň spojena s Autosalonem Liberec. Příznivci koní pod kapotou budou nadšenci. Obdobnou výstavu má společnost pod patronátem i v Lounech. Je-li pro vás Liberec poněkud méně dostupný, neváhejte. Pokud si myslíte, že naopak máte co ukázat, měli byste ihned vyplnit přihlášku. Dobrá zpráva, jde o skutečně snadný proces, jde to i on-line.

Už bydlíte, ale chcete bydlet lépe?

Tématických výstav není nikdy dost, představme si ještě tu s názvem Dům, letos proběhne s označením 2016. Vzhledem k úspěchu předešlých výstav o dalším ročníku nepochybujeme. Když už se zabydlíte, veletrh Rodina a volný čas nabídne zajímavý přehled možností a tipů. Zkrátka zábava pro nejmenší i ty už poněkud odrostlé odřeným kolenům.

diamantexpo logo

Jednou z možností, jak svůj volný čas vyplnit, je samozřejmě věnovat se chovatelství. Kdybyste potřebovali radu, nápad nebo inspiraci, zavítejte na akci s názvem Člověk v přírodě. Nebo snad chováte čtyřnohé i vícenohé živočichy a chcete se o svou vášeň podělit s ostatními? Našli jste ideální příležitost. Veletrh se těší neutuchajícímu zájmu širokého spektra návštěvníků. Byl to skutečně náročný program.

Kalendář akcí si můžete prohlédnout zde.

Máme hlad a žízeň. Takže rozhodně pojedeme do Loun na Potravinářský a nápojový salon. Ať už rádi vaříte nebo jíte. Nemusíte navíc být světově proslulý šéfkuchař, abyste si dokázali podmanit spoustu mlsných jazýčků. Stačí se jednoduše zúčasnit výstavy a svůj um předvést světu.

diamantexpo 2

Pronájem mobilních hal

Napadlo-li vás, že taková výstava je plná skvělých příležitostí a máte v plánu uspořádat svou vlastní, můžete si pronajmout mobilní halu. Nebo se chcete jen pobavit s přáteli?

Party stan jednoduše umístíte i na svou zahradu.

A jestli vám nestačí prostě nějaký obyčejný stan, společnost nabízí i netradiční pagody. Druhá divize firmy má ve svém portfoliu i pronájem skladovacích hal. Podnikáte a sháníte prostory? Právě jste je našli.

Můžete-li někomu svěřit svou důvěru, je to právě jeden z největších pořadatelů výstav v naší republice – Diamant Expo.