Pořádáte firemní akci? Pozvěte si na pomoc cateringovou společnost

Nedílnou součástí prezentaci vaší firmy by mělo být čas od času uspořádání akce, na kterou pozvete nejen své kolegy, ale také významné obchodní partnery, klienty a případně i širokou veřejnost. K úspěšnému zvládnutí akce je zapotřebí se zaměřit především na zajištění kvalitního a vydatného pohoštění a s tím souvisejícího servisu. Nejlepším řešením je pozvat si specialisty na catering.

GastroEvent.cz zajistí perfektní catering se vším všudy

Pokud vaše firma sídlí v Plzeňském kraji, doporučuji zvolit společnost GastroEvent.cz. Ta se specializuje na catering v Plzni již několik let. Díky prověřenému a zkušenému personálu je schopna vám na akci připravit kompletní pohoštění – jídlo a nápoje. Samozřejmě nechybí ani servis, a to včetně hostesek, barmanů atd. Firma vám připraví rauty ve formě švédských stolů a bufetů, ale také třeba koktejl párty, která je zaměřená především na konzumaci kvalitních nápojů, alkoholických i nealkoholických.

catering

Firemní akce prospěje vašemu businessu

Pohoštění na firemní akci rozhodně nepodceňujte. Hosté, kteří nedostanou najíst a napít, co jejich hrdlo ráčí, mohou odcházet zklamáni. A pokud jsou zrovna vašimi obchodními partnery, pak to na ně rozhodně neudělá dobrý dojem. Pokud je naopak potěšíte a uspokojíte, může to klidně přispět k užší a vydatnější spolupráci. Firemní akce často prospívá businessu. Ne náhodou významné firmy po celém světě pořádají firemní akce i několikrát do roka.

Hosty rozhodně nestačí odbýt nějakým levným občerstvením. To si můžete dovolit jen v případě, že jde spíše o známé. V tom případě samozřejmě není problém si objednat pizzu a nakoupit pár lahví dobrého pití. I tehdy je ale dobré zvolit kvalitní jídlo. Na soukromou akci méně formální rázu vám dobré jídlo přiveze restaurace Pizza J.Gotti, která zajišťuje rozvoz pizzy v Plzni. Objednat si u ní můžete i další italské pokrmy.